XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

ДУІКТ долучився до написання Радіодиктанту національної єдності

14:49, 25-10-2024

Сьогодні, 25 жовтня в Україні відзначається День української писемності та мови. Традиційно у цей день проводиться Радіодиктант національної єдності.

Цього року до флешмобу у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій  приєдналися адміністрація, директори навчально-наукових інститутів, завідувачі кафедр університету, науково-педагогічні працівники, керівники та працівники різних структурних підрозділів, студенти на чолі із викладачами кафедри Української мови.

Текст Оксани  Забужко «Магія голосу» став подарунком до ювілею Українського Радіо, яке цьогоріч святкує 100 років.

Перед початком диктанту проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку, кандидат економічних наук, доцент Марина Петченко привітала учасників і учасниць заходу та наголосила, що це чудова нагода не лише перевірити свою грамотність, але й долучитися до традицій, що об'єднують українців у всіх установах та у всьому світі, а мова - це те, що нас ідентифікує та надихає.

Завідувач кафедри Української мови кандидат філологічних наук, доцент Світлана Стежко привітала учасників та побажала вдалого написання диктанту.

Більше фото дивіться у фотогалереї: Радіодиктант національної єдності 2024 в ДУІКТ